خشک کن حرارتی

خشک کن حرارتی

شرح

خشک کن حرارتی  کارن دستگاهی با استفاده از حرارت بالا برای تخلیه رطوبت از ذرات دستگاه نهایی در خط شستشوی بطری PET و پلاستیک های ما است. این دستگاه خشک کردن پیوسته استراتژیک پس از دستگاه آبگیری که در آن سطوح رطوبت در ابتدا تا حدود ۹۵-۸۵٪ کاهش می یابد قرار می گیرد. خشک کن حرارتی سطح رطوبت را به کمتر از ۱٪ کاهش می دهد.

روش کارکرد

خشک کن حرارتی از هوای گرم برای خشک کردن تکه های پلاستیک استفاده می کنند، بسیار شبیه یک خشک کن مو. پس از تخلیه، تیکه هایPET و پلاستیک ها از طریق یک دمنده سانترفیوژ پر شده و با هوای داغ همراه با مجموعه ای طولانی از لوله های فولادی ضد زنگ که به عقب و جلو حرکت می کنند، مخلوط می شوند. همانطور که تکه های PET و پلاستیک ها ی مخلوط و چرخش در اطراف این تونل حمل و نقل طولانی، رطوبت به طور موثر گرفته می شود. جداساز سیکلون آخرین ، جدا ساز هر گرد و غبار در جریان مواد است.

بسته به ظرفیت خط شستشوی بطری PET و پلاستیک ها استفاده از یک بخاری حرارتی معمولا کافی است. با این حال، برای اطمینان از پایین بودن سطوح رطوبت ممکن است، برخی از کارخانه های شستشوی PET از دو یا حتی سه بخاری مارپیچی گرم که در یک ردیف قرار دارند درخواست دهند.

مشخصات فنی

Model #
Blower Power
Heating Power
Pipe Diameter
Pipe Material
RSJ800
5.5 KW
36 KW
⌀۱۵۹mm
Type 304 Stainless Steel