خط شست و شو بطری پت ( PET )

خط شست و شو بطری پت ( هاتواش)

شرکت ماشین سازی کارن با سنجش نیاز کشور به تولید محصولات پلیمری و همچنین ظرفیت های موجود، خطوط تولید مختلفی را در زمینه تولیدات پلاستیکی و پلیمری به مشتریان خود پیشنهاد می کنیم.

از جمله دستگاه های صنعتی که توسط کارن ساخته شده، خطوط بازیافت بطری های بازیافتی ( هاتواش ) و ضایعاتی پت با ظرفیت های ۵۰۰ تا ۳۰۰۰ KG\H یا در صورت نیاز و سفارش حتی با ظرفیت های بالاتر است. که به شرح زیر می باشد:

  • هاتواش پت با ظرفیت ۵۰۰ کیلوگرم بر ساعت :

۱- با خلوص < 200PPM

2- با خلوص < 1000PPM

  • هاتواش پت باظرفیت تولید ۱۰۰۰ کیلوگرم بر ساعت:

۳- با خلوص < 200PPM

4- با خلوص < 1000PPM

  • هاتواش پت باظرفیت تولید ۱۰۰۰ کیلوگرم بر ساعت:          ۵- با خلوص < 200PPM
  • هاتواش پت باظرفیت تولید ۲۰۰۰ کیلوگرم بر ساعت:          ۶- با خلوص < 100PPM
  • هاتواش پت باظرفیت تولید ۳۰۰۰ کیلوگرم بر ساعت:          ۶- با خلوص < 100PPM
  • دیگر تحلیل هایی که ما از مواد خطوط تولیدی شرکتمان آزمایش کردیم به طورمیانگبن به شرح زیر است:

Moisture: < 1%

Bulk density: < 0.3G/CM3

Total impurity: < 100ppm

PVC content: < 40ppm

Metal content: < 10ppm

PE/PP content: < 50ppm

Particle size: < 14-16mm

خط تولید بازیافت PET ( هاتواش ) شرکت ماشین سازی کارن به طور کامل اتوماتیک است که هر قطعه ماشین از طریق استفاده از نوار نقاله یا مارپیچ انتقال به دستگاه دیگر متصل می شود. علاوه بر این، کل خط شستشو از طریق پانل کنترل کننده مرکزی کنترل می شود.

مراحل تولید پت پرک زیر ۲۰۰ PPM

 

پرس باز کن (Debaler)

پرس بازکن 2

پرس باز کن اولین گام در خط شستشوی PET  ( هاتواش ) است که پرس ضخیم بطری های PET  را آزاد کنیم. هنگامی که بلوک های پرس شده در این دستگاه باز می شود بطری ها با استفاده از یک سیستم نوار نقاله به دستگاه بعدی انتقال داده می شود….

 

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.


سرند (Trommel)

سرند (Trommel)

Trommel برای حذف آلاینده های کوچک مانند شیشه، فلزات، چوب، کاغذ / مقوا و…. قبل از بطری های پلاستیکی عالی است. در برنامه های کاربردی در بازیافت پت، اغلب در جداسازی زباله های شهری استفاده می شود.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.


لیبل کن PET  ( جداکننده لیبل از بطری زنده )لیبل کن 2

لیبل کن همان طور که از اسمش مشخص است لیبل های بطری های PET را به صورت زنده جدا می کند. این دستگاه قبل از یک خردکن (آسیاب)  برای حذف برچسب ها قرار داده می شود. بستگی به فشرده سازی بطری ها، حدود ۸۰-۹۵٪ تقریبا برچسب ها را می توان از این روش جدا کرد. به طور کلی، لیبل گیر (زیک زاکی) در انتهای فرآیند برای جدا کردن برچسب های باقی مانده قرار می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.


هات واشر (شوینده آب گرم )

هات واشر (شوینده آب گرم ) برای تیکه های PET قبل از خط شستشوی  ( هاتواش ) بطری  های PET است که قادر به از بین بردن سختی برای از بین بردن آلودگی ها مانند چسب ها، روغن ها، چربی و مایعات و کثیفی های باقی مانده بر روی مواد است. برای بازیافت PET، فرایند شستشوی آب گرم گام مهمی در تولید پوسته های PET با کیفیت “هات واش” (زیر ۲۰۰ ppm) است که با قیمت بسیار بالاتری به فروش می رسد.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.


شوینده بطری PET زندهشوینده بطری PET زنده

شوینده بطری زنده PET دستگاهی است که قبل از خرد شدن بطری پت آن ها را پاکسازی می کند و معمولا پس از دستگاه باز کننده پرس (Debaler Machine) قرار می گیرد. در این روش حدود ۹۰٪ آلودگی می تواند از طریق این تجهیزات برداشته شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.


سانتریفیوژ (خشک کن مکانیکی)سانترفیوژ.2

سانتریفیوژ (خشک کن مکانیکی) مرحله اول فرایند خشک کردن در خط شستشوی استاندارد هات واش  است که این دستگاه آبگیری با سرعت بالا ، با توانایی منحصر به فرد برای حذف بخش زیادی  از خیسی،  پس از فرآیند شستشو است. برای انجام این کار، نیروی گریز از مرکز برای فرستادن آب به خارج ، استفاده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.


لیبل گیر (زیک زاکی) تفکیک پرکلیبل گیر 1

لیبل گیر که گاهی اوقات به عنوان “زیک زاکی”  نامیده می شود، از فشار هوا برای جداسازی مواد سنگین از انواع سبک تر استفاده می کند. همانطور که بطری های PET به طور کلی خرد شده اند، جریان مواد از دانه خرد شده شامل یک قسمت از PP / PE فیلم ها برچسب های بطری است. لیبل گیر PET بسیار عمل کرد مطلوبی روی دانه های خرد شده و شسته شده PET دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.


سانترفیوژ اصطکاکی (شنگیر به همراه اسپری واش)شنگیر3

شنگیر ، سانترفیوژ اصطکاکی (شنگیر به همراه اسپری واش) یک ماشین شست و شو با آب سرد، این دستگاه با سرعت بالا یک قطعه واقعا کارآمد برای تمیز کردن دانه های پلاستیکی با استفاده از اصطکاک است. در مورد خط شستشوی استاندارد خطوط بازیافت پلاستیک و  ( هاتواش ) در مدل ها و طراحی های مختلف شرکت کارن زمان زیادی را صرف این دستگاه کرده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.


خشک کن حرارتیخشک کن حرارتی

خشک کن حرارتی  کارن دستگاهی با استفاده از حرارت بالا برای تخلیه رطوبت از ذرات دستگاه نهایی در خط شستشوی بطری PET ( هاتواش ) و پلاستیک های ما است. این دستگاه خشک کردن پیوسته استراتژیک پس از دستگاه آبگیری که در آن سطوح رطوبت در ابتدا تا حدود ۹۵-۸۵٪ کاهش می یابد قرار می گیرد. خشک کن حرارتی سطح رطوبت را به کمتر از ۱٪ کاهش می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.


وان شستو شو / جداسازی / شناور (فلات تانک)وان شستو شو جداسازی شناور (فلات تانک) 4

وان جداسازی / شناور (فلات تانک) مواد رو آبی و زیر آبی را از هم جدا می کند. در فرآیند بازیافت پت ، در این دستگاه بطری ها از درب و لیبل خود جدا و تفکیک می شوند علاوه بر اینکه در این وان فرآیند شست و شو را نیز در پی داریم.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.