شنگیر

سانترفیوژ اصطکاکی (شنگیر به همراه اسپری واش)

شرح

شنگیر ، سانترفیوژ اصطکاکی (شنگیر به همراه اسپری واش) یک ماشین شست و شو با آب سرد، این دستگاه با سرعت بالا یک قطعه واقعا کارآمد برای تمیز کردن دانه های پلاستیکی با استفاده از اصطکاک است. در مورد خط شستشوی استاندارد خطوط بازیافت پلاستیک در مدل ها و طراحی های مختلف شرکت کارن زمان زیادی را صرف این دستگاه کرده است.

شنگیر2

روش کرکرد

در شنگیر با سرعت بالا طراحی شرکت کارن، یک شفت طولانی و با سرعت بالا به چرخش در می آید که شمال تعداد زیادی از پانل ها / لبه های کج شده نصب شده بر روی شفت می باشد. دور محور چرخش ، یک صفحه توری با مش های مشخص م باشد که برای دفع و فیلتر کردن آلاینده های کوچک مانند خاک استفاده می شود. یک بدنه بزرگ ، کل دستگاه را که به همراه جت آب ( اسپری واش ) و نازل در صفحه توری با مش مشخص قرار دارد احاطه کرده است. کل ماشین را در یک شیب، حدود ۷۰-۱۵ درجه قرار می گیرد، در ورودی تیکه های کثیف به یک فیدر عمودی واقع در انتهای پایین تر دستگاه ا تغذیه می کند و تیکه های پلاستیک تمیز شده از انتهای بالایی خروج پیدا می کند.

شنگیر3

شفت چرخشی در شنگیر طراحی کارن در حدود ۱۰۵۰ دور در دقیقه چرخش می کند. همانطور که تیکه های پلاستیک وارد این دستگاه می شوند، مواد با سرعت بالا درون این دستگاه مخلوط می شوند، جایی که اصطکاک بین هر تیکه پلاستیک کمک می کند تا خاک و آلودگی را از بین ببرد. آب به طور مداوم توسط جت های آب اضافه می شود که در صفحه توری با مش مشخص روی مواد اسپری می شوند تا مانع از گرفتگی های بالقوه ای که ممکن است رخ دهد ، شود و همچنین کمک فراوان در شست و شو و کیفیت خروج مواد کند.

مشخصات فنی

مدل:
قدرت موتور:
قطر شفت اصلی:
سرعت چرخش:
ظرفیت:
FKC400
10HP
400mm
1400 RPM
400 – ۸۰۰ KG/H
FKC550
20HP
550mm
1200 RPM
600 – ۱۰۰۰ KG/H
FKC750
30HP
750mm
1080 RPM
1200 – ۲۰۰۰ KG/H