وان شستو شو جداسازی شناور (فلات تانک)

وان شستو شو / جداسازی / شناور (فلات تانک)

شرح

وان جداسازی / شناور (فلات تانک) مواد رو آبی و زیر آبی را از هم جدا می کند. در فرآیند بازیافت پت ، در این دستگاه بطری ها از درب و لیبل خود جدا و تفکیک می شوند علاوه بر اینکه در این وان فرآیند شست و شو را نیز در پی داریم.

روش کارکرد

وان جداسازی / شناور (فلات تانک)  کارن از چگالی آب برای انجام جداسازی استفاده می کند. آب چگالی ۱ گرم / سانتی متر است، هر ماده ای که چگالی بالایی دارد به پایین آب می رود. در حالی که مواد با چگالی کمتر شناور خواهند شد. در مورد بازیافت PET بطری، زمانی که جریان ماده وارد وان جداسازی پر از آب می شود، پلاستیک PET به سمت پایین فرو می رود در حالی که درب ها و لیبل های بطری به جنس PP / PE به سمت بالا شناور می شود.

مواد شناور (آلودگی) را به یک مخزن ذخیره سازی برای جمع آوری انتقال می دهند. نوار نقاله های مارپیچ در انتهای مخزن جداسازی، جمع آوری دانه های PET عمل می کنند که به بخش بعدی ماشین آلات حرکت می کند.

وان شستو شو جداسازی شناور (فلات تانک) 1

مشخصات فنی

در حالت ایده آل، ما می خواهیم مواد را در آب برای مدت زمان بیشتری بخوابیم. این نه تنها اجازه می دهد تا مواد تمیز تر شود. همچنین اطمینان حاصل خواهد شد به اندازه کافی زمان تمام پوسته های پلاستیکی غرق شده به حرکت به پایین مخزن داده شده باشد. از این رو، ما پیشنهاد می دهیم یک مخزن جداسازی استاندارد ۴ متر با امکان گسترش آن تا ۶ متر باشد.

برای اطمینان از دوام وان  جداسازی با آب  کارن، داخل مخزن و همچنین پروانه هایی دوار در بالا ساخته شده از جنس فولاد ضد زنگ ۳۰۴ ساخته شده است که به شدت مقاوم در برابر هر دو اکسیداسیون (زنگ) و خوردگی است.

Interior Width:
1500mm – ۲۰۰۰mm
Total Length:
4 – ۶ meters
Interior Material:
Type 304 Stainless Steel
Exterior Frame:
Carbon Steel
Screw Conveyor Motors:
5.5KW + 3.7KW
Rotating Drum Motors:
.37KW + 2.2KW

وان شستو شو جداسازی شناور (فلات تانک) 4

 

وان شستو شو جداسازی شناور (فلات تانک) 3